Profi Moduls

Projektēšana
Metāla karkasa projektēšana un izturības aprēķins ir mūsu, kā komandas un Jūsu – mūsu klientu, savstarpējās sapratnes neatņemama sastāvdaļa. Viss process notiek, pamatojot inženierzinātņu programmatūras Revit, Autodesk Robot, AutoCad un JFBA. Projektētāju un konstruktoru komanda veic aprēķinus saskaņā ar visiem noteikumiem, kas ir saskaņoti ar klienta projektu un atbilst Eiropas standartiem, piemēram, Eirokodeksam (visas versijas).
Tikai pēc galēji saskaņošanas ar klientu karkasa projekts tiek nodots ražošanā.
Projektētāju nodaļai ir milzīga pieredze VMK (vieglo metāla karkasu) konstruēšanā un metāla patēriņa aprēķinā. Pamatojoties uz mūsu nesošo karkasa daļu ražošanas tehnoloģiju, var konstruēt objektu līdz 3 stāviem ieskaitot (dzīvojamo un komerciālo ēku), un līdz 15-18 metriem bezbalstu laidumus (angāriem un noliktavām).

 

 

 

Ražošana

Ražošanu no metāla rāmja (LSTC – gaismas tērauda plānām sieniņām konstrukcijās) veikts, pamatojoties uz augsto tehnoloģiju aprīkojumu un inovatīvu Jaunzēlandes uzņēmumu Howick. Augstas precizitātes iekārtas ļauj rāmja elementus ar precizitāti līdz 1 mm. Ražošanas jauda no mūsu līnijas var ražot rāmja dzīvojamo ēku platību 200 līdz 250 kv.m. maiņā.
Ražošanā metāla biezums no 0,8 līdz 1,2 mm. ar aizsargslāni pret koroziju: cinks, 275 g / m², vai cinka-alumīnija 150 g / m², vai cinka magnija no 175 gr / kv.m ……
Tehnoloģiskais process ražošanas metāla rāmja var uzlabot nesošajām īpašības liemeņa kopumā, kā arī lai vienkāršotu procesu salikšanas un rāmja montāža. Iekārta veic šādas operācijas profila optimizāciju:

prmod_21. Sagriež malām. Šī operācija ļauj tiešu savienojumu profilus un caur otru.
2. Atklāšanas savienojumam. Pretējā gadījumā tekstā predprobitoe Hole. Galvenokārt izmanto, lai sasaistītu rāmja profilus viens otru ar savu nofiksējas vietā un pievelkot skrūves.
3. Trim galus leņķī no profila. Pateicoties griešanas malas leņķī 45 grādiem, ir iespējams iestatīt profilu profilu jebkurā leņķī.
4. Marķējums. Izmantojot printera aparatūru uzskaitītos neizdzēšamu tinti, katrs kadrs elements saskaņā ar projekta dokumentāciju. Sakarā ar šo, rāmis montāža notiek par Lego principa, viegli un ar interesi.
5. skrūvju caurumi. darbgaldu perforatori perforācijas diametru 13 mm, kas tiek izmantots, lai savienotu paneļus / saimniecības ar otru, izmantojot bultskrūves, paplāksnes un riekstiem.
6. Triple caurums. Tas tiek izmantots, lai bond paneļi un to kalibrēšanas / saskaņošanu ar otru.
7. Service port. Saukts arī par Hole tehnoloģijām. Tas ļauj Sākumposmos būvdarbu slēpt elektrības kabeļi, ūdens caurules un citas konstrukcijas iekšpusē sienām vai lauku saimniecību struktūru.
8. Crimp. Pateicoties šai darbībai, tas kļūst iespējams ievietot profilu paša sadaļu otru. Tas saglabā ideālu plakni paneļiem.
9. Cut sienas. Kopā ar vervētājs Montāžas kārba ļauj profiliem ar otru.
Visas šīs darbības tiek veiktas perforācija metodi. Sakarā ar to, vietās griešanas cinka pārklājumu nav bojāta. Izmanto mums tērauda ražošanā ir pasaules vadošajiem ražotājiem blīvu aizsargslāni cinka (Z275 grami kvadrātmetrā). Vietās, kur tiek veikti perforatsionnnym funkciju ietekme, ir pievilkšanas efekts (difūzijas) cinka grieztās malas. Korozijas šajās jomās, gluži pretēji, lietojot termisko griešanu metāla slīpēšanas instrumenti vai elektrisko zāģi, ir pilnīgi likvidētas.

Projektētāju nodaļa maksimāli optimizē metāla patēriņu. Vieglā konstrukcija neprasa stingru pamatu un līdz ar to samazinās izmaksas.
Ērtībai un ātrai karkasa montāžai konstruktori sagatavo albumu ar montāžas rasējumiem katram panelim, kā arī kopējo paneļu savstarpējās montāžas plānu. Montāžas detaļas, savienojuma mezgli, montāžas secība – tas viss iekļauts cenā, pasūtot pie mums karkasu.
Ražošanas precizitāte līdz 1 mm izslēdz cilvēka kļūdīšanos būvlaukumā. Stingri ievērojot montāžas instrukciju, uzstādīšanas laikā konstruējamais objektam nešķiebsies.
Projektētāju nodaļa ir gatava uzņemties ne tikai celtnes konstruktīvās shēmas izstrādi, bet arī profesionāli piemērot karkasu:
• piebūvēm
• mansardiem
• nojumēm
• pārsegumiem
• iekšējām starpsienām
• kāpņu laukumiem un kāpnēm
• balkoniem
• reklāmu stendiem
• sienām
• spāru sistēmas
Un daudzas citas lietas, kuras Jūs vēlētos, lai tiktu īstenotas kvalitatīvi, stabili un ātri. Kad jums rodas ideja, uzzīmējiet zīmējumu vai skici, un konstruktoru komanda atradīs Jums labāko risinājumu.
Metāla karkasus ražo (VTK – vieglas, plānsienu tērauda konstrukcijas) ar Jaunzēlandes uzņēmumu Howick augstas tehnoloģijas aprīkojumu. Augstas precizitātes iekārtas ļauj karkasa elementus izgatavot ar precizitāti līdz 1 mm. Mūsu ražošanas jaudas spēj ražot dzīvojamās ēkas karkasu ar platību no 200 līdz 250 m2 maiņā.
Ražošanā lietojamā metāla biezums no 0,8 līdz 1,2 mm ar aizsargslāni pret koroziju: cinka 275

g / m², vai cinka-alumīnija 150 g / m², vai cinka- magnija no 175 gr / m2..
Metāla karkasa detaļu raksturojums kopumā uzlabo ražošanas tehnoloģiskos procesu, kā arī vienkāršo salikšanas procesu un montāžu.

 

Lielums un ģeometrija no profiliem, ko mums nodaļā
prmod_3

Montāža
Karkasa montāža un uzstādīšana tiek veikta pēc mūsu uzņēmuma komandas montāžas rasējumiem. Katram karkasa elementa ir savs kārtas marķējums un pēc nosaukuma panelis, uz kuru tas attiecas, ir norādīts instrukcijā. Šis dokuments satur informāciju, kādā kārtībā strukturālie elementi pakārtoti cits citam. Pabeidzot paneļu un bandāžu montāžu, montāža albums norāda secību, kādā tālāk montējamas sienas, grīdas un kopņu sistēmas.

Mūsu ražoto konstrukciju montāžu var veikt jebkurā gadalaikā. Ne sniegs, ne lietus, ne svelmaina saule, ne sals nebūs šķērslis Jūsu projekta īstenošanai un samazinās tam plānoto laiku.

VTK priekšrocības
1.Kvalitāte. Vieglo tērauda konstrukciju tehnoloģija izstrādāta pēc jaunākajiem zinātnes sasniegumiem būvniecības nozarē. Ražošanas automatizācija un augstas precizitātes iekārtas ļauj veikt karkasa ģeometriju ar precizitāti līdz 1 mm.
2. Adekvāta cena. Viegls tērauda karkass ir pati lētākā un efektīvākā tehnoloģija celtniecībā.
3. Vienkārša konstrukcija. Vieglā konstrukcija ļauj to novietot uz vieglāka, tātad – lētāka pamats. Šī tehnoloģija ir piemērota rekonstrukcijai vai virsbūvei virs esošās ēkas.
4. Ātrs, vienkāršs un precīzs salikšanas veids, jo katrai karkasa detaļai ir savs marķējums. Montāžas atgādina bērnu konstruktoru. Montētāju komanda 3 – 4 cilvēku sastāvā var salikt karkasu 150-200 m2 mājai 2 – 4 dienu laikā. No instrumentiem vajadzīgs tikai skrūvgriezi. Ātra montāža ļauj racionāli samazināt būvniecības laiku.
5. Ietaupījumi uz pacelšanas tehnikas rēķina. Vieglajam tērauda karkasam nav nepieciešams ceļamkrāns vai cita smagā pacelšanas tehnika. Visi karkasa elementi: sienas, pārsedzes, grīdas, jumts tiek savākti, pārvietoti un uzstādi ar rokām. Tas jo īpaši svarīgi, ja būvlaukumam nav piebrauktuve, vai arī pietiekami daudz vietas, kur novietot ceļamkrānu.
6. Ietaupījumi uz metināšanas darbu rēķina. Vieglā tērauda karkasa elementi netiek sametināti, tos velk kopā ar skrūvēm vai kniedēm.
7. Nenosēžas. Vieglā metāla konstrukcijai ir precīza ģeometrija un augstas izturības īpašības, kas izslēdz konstrukcijas nosēšanos vai deformāciju pēc montāžas, paredzēto ģeometriju saglabās neatkarīgi no mitruma un temperatūras svārstībām.
8. Ugunsizturība. Metālam ir augsta izturība pret uguns.
9. Var uzstādīt jebkurā gadalaikā. Tā VTK tehnoloģija ir balstīta uz “sauso” būvniecības metodi, konstrukcija var tikt samontēta jebkurā gadalaikā.

10. Lielas iekštelpu plānošanas iespējas. VTK tehnoloģija ļauj izveidot iekštelpu līdz 19 m bez papildu balsta konstrukcijām. Šīs iespējas ļauj arhitektiem un dizaineriem realizēt vismodernākās un novatoriskas idejas mājas interjeram.
11. Izturība un uzticamība. Viegls tērauda karkass ir izturīgs un uzticams, jo tā ražošanā izmanto strukturālo tēraudu ar izturību 350 l- 550 MPa, pretkorozijas cinka pārklājumu (275 g uz 1 kvadrātmetru, cinka ar alumīnija vai magnija piedevu), garantē, ka rūsa neiznīcinās metālu ilgtermiņa lietošanas laikā.
12. Ekspluatācija. Celtnēm no vieglā tērauda konstrukcijām ir ļoti precīzi parametri. Tās ir labi aizsargātas no mitruma iedarbības un temperatūras svārstībām. Pateicoties tam, ēkas ekspluatējamas ilgāk, kas ietekmē arī to ekonomiju. Tādu ēku remonts ir lētāks nekā parastām ēkām.
13. Ekoloģija. Vieglais tērauds ir videi draudzīgs materiāls bez smakas un neizdala kaitīgas vielas atmosfērā. Pareizi funkcionējošas tērauda konstrukcijas ir nekaitīgs veselībai un videi, ja karkasa izolācijai izmanto tādus materiālus kā poliuretānu, minerālvati, ekovati, putupolistirolu, gāzbetonu ar zemu blīvumu, t.i., organiskus materiālus, kas pilnībā pārstrādājas.
14. Tīrība. Tīrs būvlaukums. Vieglo tērauda konstrukciju sastāvdaļas ražo rūpnīcā, un atkarībā no projekta veic karkasa elementu daļēju salikšanu. Būvlaukumā pieved tikai materiālus, kas vajadzīgi visas ēkas celtniecībai. Karkasu izmantot 100%. Nebūs būvgružu, atkritumu, lūžņu, u.c.