Vairumtirdzniecība

Piedāvājam vairumtirdzniecību no ražotāja bez starpniekiem.

Esam ražošanas kompānija kura nodarbojas ar siltumnīcu un metāla konstrukciju izgatavošanu. 

Tirdzniecība tieši no ražotāja bez starpniekiem. Atkarībā no apjoma piedāvājam abpusēji izdevīgas iepirkšanas cenas un iespējas. Sadarbojoties ar Mums pa tiešo, Jūs varēsiet iegūt izdevīgas cenas gan sev, gan saviem klientiem.


''WEIS A'' ir kompānija ar augstiem kvalitātes standartiem.

Modernas, mūsdienīgas iekārtas un augsti kvalificēti darbinieki, nodrošina augstu produkcijas kvalitāti katrā partijā. Jūs varēsiet būt pārliecināti, ka Jūsu klienti būs apmierināti un rekomendēs tieši Jūs.Noteikumi un piegāde.

Mēs sadarbojamies ar profesionāliem transporta uzņēmumiem un piedāvājam dažādas iespējas gan preču piegādei, gan sagatavosim preci saņemšanai pie mums uz vietas.


Mēs spējam ražot nepieciešamos apjomus īsā laikā, tāpēc mēs pietiekami operatīvi varēsim nodrošināt preces Jums un Jūsu klientiem.

Priekšrocības un Atlaides.

Pastāvīgi sadarboties ar WEIS A ir izdevīgi. Mēs esam ļoti laipni pret saviem partneriem un klientiem. Mēs varēsim Jums nodrošināt abpusēji izdevīgus nosacījumus un cenas mūsu produktiem, ieskaitot atlaides, vienreizējai, liela apjoma kravas iegādei.

Noliktava.

WEIS A ir uzņēmums ar ilggadēju pieredzi un nodrošina sevi ar preču krājumu. Tas nodrošina iespēju iegūt vēlamo preci pat tad, kad tirgū ir deficīts.


Reklāma.

Pērkot partiju mēs dodam iespēju iegādāties paraugus par sazeminātām cenām. 

Mēs varam organizēt reklāmas bukletus un cita veida atbalstu, pēc nepieciešamības. 

Izstādes eksemplāri tirdzniecības vietās vienmēr dod prioritāti gan pārdevējam, gan klientam.

Brends WEIS A un sadarbība.

WEIS A ir plaši pazīstams Baltijas valstīs un starptautiskajā tirgū. 

Mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 16 valstīm. Produkcija WEIS A sekmīgi pārdodas vairākos tirgos un atrod savu patērētāju, jo atbilst augstas kvalitātes prasībām un spēj operatīvi izstrādāt produktu, un organizēt piegādi, noteiktajos termiņos.


Sadarbība ar “ WEIS A” dos Jums plašas tirdzniecības iespējas un nozares paplašināšanu Jūsu reģionā.


Vairumtirdzniecības nodaļa


Darba laiks un adrese:

Mēs strādājam darba dienās no 8:30-17:00.

Vienības gatve 169a, Mārupe, LV-2167.

Sazinies ar mums!